Trendy czekoladowe

Belgijskie pralinki dla firm – testuję i oceniam

Prezent firmowy zdjęcie

Niektóre sklepy już teraz przygotowują świąteczne katalogi z ofertą ich sklepów, dedykowane specjalnie dla firm. Nie inaczej robią teraz popularne sklepy z prezentami dla firm. Jako że w świecie biznesu przygotowania do świąt zaczyna się wtedy, kiedy jest jeszcze lato – to już teraz można sprawdzić ofertę świąteczną niektórych sklepów. Zdecydowanie najpopularniejszym prezentem firmowymbelgijskie czekoladki, które pewnie część z Was już zna i uwielbia. W tym artykule przetestujemy belgijskie czekoladki firmowe, jak smakują, oraz czy są dobrym zakupem. Zapraszam!

Belgijskie czekoladki – czym się różnią od zwykłych?

Wstęp do wpisu chciałbym zacząć od opisania, czym różnią się belgijskie czekoladki od zwykłych – jeżeli nie wiecie. Ci co wiedzą, mogą pominąć ten punkt. Otóż belgijskie pralinki różnią się od zwykłych czekoladek ogólną jakością – czyli smakiem, wyglądem oraz lepszymi składnikami. Czekoladki belgijskie są wykonane ze znacznie lepszych składników, czyli prawdziwej belgijskiej czekolady. Nie ma co się zbytnio nad tematem belgijskich czekoladek rozpisywać – są one pod każdym względem lepsze od innych pralinek. Niektórzy z Was mogą myśleć, że jest to produkt premium podobny do drogiego alkoholu czy wykwintnych restauracji – ale to jest zupełnie inna rzecz. Podczas gdy koneserzy na przykład wina próbowaliby win z zamkniętymi oczami, bez informacji na temat koloru – to nie odróżnialiby białego od czerwonego, ani drogiego od taniego. Zupełnie inaczej jest z belgijskimi czekoladkami, które od razu odróżnimy od tańszych czekoladek. To właśnie dzięki swojej klasie premium, te czekoladki są świetnym prezentem dla firm.

Moja ocena – pralinki prosto z belgijskiej bombonierki firmowej

Same belgijskie pralinki, które można znaleźć w takich upominkach firmowych to rzecz, która najbardziej powinna nas interesować, gdy szukamy prezentu firmowego. Czyżby? Zdaniem moim, oraz wielu firm to właśnie sama bombonierka powinna wyglądać najbardziej luksusowo – ale wnętrze też nie powinno być ubogie. Tak właśnie jest w przypadku bombonierki, którą dzisiaj Wam przedstawię. Przejdźmy do pralinek. Chciałbym się tutaj rozpisać na naprawdę dużo zdań – ale nie ma takiej potrzeby. Dlaczego? Gdyż są one po prostu perfekcyjne pod praktycznie każdym względem. Do wyglądu pralinek nie miałem żadnego zarzutu – wyglądy tak, jak na zdjęciach, co w przypadku wielu produktów rzadko jest osiągane (na przykład fast foody). Jakim cudem wyglądają one tak, jak w reklamach? Dlatego, że są one przygotowywane przez najlepszych cukierników, według odpowiedniej receptury.

Wygląd bombonierki, czyli to co najbardziej zaciekawi firmy

bombonierka firmowa z otwarciem
Co sądzicie o takich bombonierkach? Napiszcie w komentarzach!

Dobry czekoladowy upominek firmowy nie powinien tylko smakować, ale też wyglądać. Do tego drugiego wiele firm przykłada szczególną uwagę. Jeżeli zamawiacie czekoladki firmowe z tego samego sklepu co ja, czyli Mount Blanc, to nie musicie się o nic martwić. Bombonierki prezentują się świetnie, od przodu, z profilu jak i od tyłu. Do wyboru mamy wiele różnych materiałów użytych przy wykonaniu bombonierki, kształtów, oraz opcji personalizacji – na przykład kolor wstążki, nadruk czy też własna grafika na wieczku.

Jak to wygląda od strony technicznej

Ciekawi Was, jak wygląda przygotowanie takiego nadruku czysto od strony technicznej? Już zaspokajam waszą ciekawość – na poniższym filmie zobaczycie, jak w przybliżeniu wygląda proces przygotowania nadruku do wydruku, oraz już sam wydruk, za pomocą profesjonalnego sprzętu.


Jak widzicie – przy zastosowaniu takiego sprzętu nie ma mowy o żadnych nieścisłościach – każda bombonierka jest idealna, zaprojektowana tak jak życzył sobie klient. Polecam!